3A

IKASGAIAK – IRAKASLEAK

  • BALIO ETIKOAK: Pablo Ortiz
  • BIOLOGIA – GEOLOGIA: Teresa Rodriguez
  • ERLIJIO KATOLIKOA: Jose Luis Gomez
  • EUSKARA: Aintzane Altube – Inmaculada Berasategui
  • ENGLISH CORNER: Zaloa Arriaga – Olaia Malaxetxebarria
  • FISIKA – KIMIKA: Elena Iztueta
  • GAZTELANIA: Aurelio Cabarcos
  • GEOGRAFIA – HISTORIA: Pilar Solaun
  • HEZKUNTZA FISIKOA: Mikel Olaeta
  • HEZKUNTZA LAGUNTZAKO ESPEZIALISTA: Mirari Aristi
  • IKERKUNTZA: Elena Iztueta
  • INGELERA: Nerea Martinez-Almudena de Aysa-Olaia Malaxetxebarria
  • JOKO ETA KIROLAK: Patricia Perez – Karlos Nieto
  • MATEMATIKA: Naia Pascual – Jon Urkijo
  • PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA: Begoña Los Santos – Iraitz Hurtado – Nerea Parada
  • PLASTIKA: Ekaitz Ercilla
  • ROBOTIKA: Alfonso Tejedor
  • TEKNOLOGIA: Ekaitz Ercilla
  • TUTORETZA: Ekaitz Ercilla


3B

IKASGAIAK – IRAKASLEAK

  • BALIO ETIKOAK: Pilar Solaun
  • BIOLOGIA – GEOLOGIA: Teresa Rodriguez
  • ERLIJIO KATOLIKOA: Jose Luis Gomez
  • EUSKARA: Aintzane Altube – Inmaculada Berasategui
  • ENGLISH CORNER: Zaloa Arriaga – Olaia Malaxetxebarria
  • FISIKA – KIMIKA: Elena Iztueta
  • GAZTELANIA: Aurelio Cabarcos
  • GEOGRAFIA – HISTORIA: Pilar Solaun
  • HEZKUNTZA FISIKOA: Mikel Olaeta
  • IKERKUNTZA: Elena Iztueta
  • INGELERA: Nerea Martinez-Almudena de Aysa-Olaia Malaxetxebarria
  • JOKO ETA KIROLAK: Patricia Perez – Karlos Nieto
  • MATEMATIKA: Naia Pascual – Jon Urkijo
  • PLASTIKA: Ekaitz Ercilla
  • ROBOTIKA: Alfonso Tejedor
  • TEKNOLOGIA: Ekaitz Ercilla
  • TUTORETZA: Naia Pascual

3D

IKASGAIAK – IRAKASLEAK

  • BALIO ETIKOAK: Nerea Velasco
  • BIOLOGIA – GEOLOGIA: Teresa Rodriguez
  • ERLIJIO KATOLIKOA: Jose Luis Gomez
  • EUSKARA: Aintzane Altube – Inmaculada Berasategui
  • ENGLISH CORNER: Zaloa Arriaga – Olaia Malaxetxebarria
  • FISIKA – KIMIKA: Arkaitz Zamakona
  • GAZTELANIA: Aurelio Cabarcos
  • GEOGRAFIA – HISTORIA: Pilar Solaun
  • HEZKUNTZA FISIKOA: Mikel Olaeta
  • IKERKUNTZA: Elena Iztueta
  • INGELERA: Nerea Martinez-Almudena de Aysa-Olaia Malaxetxebarria
  • JOKO ETA KIROLAK: Patricia Perez – Karlos Nieto
  • MATEMATIKA: Naia Pascual – Jon Urkijo
  • PLASTIKA: Ekaitz Ercilla
  • ROBOTIKA: Alfonso Tejedor
  • TEKNOLOGIA: Ekaitz Ercilla
  • TUTORETZA: Arkaitz Zamakona